Prodloužení řas

PROČ SI NECHAT PRODLOUŽIT ŘASY?

Mít výrazné a dokonalé řasy je snem všech žen. Oči jsou nejdůležitější částí obličeje a zanechají v člověku silný první dojem. Plné a výrazné řasy dělají nejen oči větší, ale vypadají mimořádně atraktivně a mohou změnit celkový výraz.

 • dokonalý vzhled, přirozený pocit, příjemné nošení
 • korekce tvaru očí
 • šetří čas
 • ultralehké, sametově hebké, voděodolné

! Při profesionální technice prodloužení a dodržení všech zásad se nikdy nepoškodí přírodní řasy !
Doplnění je nutné po 3 až 4 týdnech.

Péče o doplněné řasy je provázena několika pravidly – nemnout si oči a víčka, pokud možno nespat na břiše s obličejem v polštáři. Opatrně odličovat a to čistící pleťovou vodou a vodou tekoucí. Odličovací mléko a pleťové krémy používejte opatrně v partiích okolo aplikovaných řas.

Řasenky používejte také opatrně, hlavně bez obsahu mastných přísad, které by mohly používané lepidlo rozpustit.
Upozorněte kosmetičku, že máte prodloužené řasy, pokud to sama neprovádí. A domluvte se při prodlužování řas, že také používáte kontaktní čočky.

Prvních 24 hod. po prodloužení se klientkám nedoporučuje navštěvovat sauny a wellnes centra. Přílišná vlhkost by mohla způsobit nedostatečné přilnutí lepidla. Je potřeba se vyhýbat jakýmkoliv přípravkům obsahující olej. Nedoporučuje se zbytečně řas dotýkat a líčit, aby nedošlo k jejich mechanickému poškození.

VÍCEROZMĚRNÉ ŘASY – DVOJROZMĚRNÉ – TROJROZMĚRNÉ – ČTYŘROZMĚRNÉ ŘASY – VOLUME TECHNIKA:

Pro náročné klientky přicházím také s novinkou tzv. vícerozměrných řas. /dvou, tří až čtyřrozměrných/. Tuto metodu využívají převážně klientky, které nejsou spokojeny s hustotou a délkou vlastních řas.
Jde o velmi luxusní řasy v luxusním provedení, vizuálně jsou identické s řasami přírodními už proto, že se při jejich aplikaci používají  přírodní norková vlákna.

Rozměrem řas rozumíme počet řas lepících se na jednu vaši přírodní řasu. Díky extrémní tenkosti a lehkosti řas se vaše řasy nijak více nezatěžují. Aplikace je úměrně složitá počtu lepených řas na jednu vaší přírodní řasu. Jejich krásný profil, lesk a měkkost poskytují pocit luxusu a dokáží uspokojit i ty nejnáročnější zákaznice.

Aplikace je sice o něco málo časově a technicky náročná, protože je aplikováno několik velmi jemných norkových vláken na jednu řasu. Tato metoda je sice pracnější, ale jejich krásný profil, lesk a měkkost poskytující  pocit luxusu a výsledek mluví za vše.

Kolika rozměrné řasy jsou, tolik řas se lepí na vaší jednu přírodní řasu.

Aplikace metodou řasa na řasu při téhle metodě je až 4x složitější a delší. Počet řas se zvyšuje dle výběru.

 • U dvourozměrných řas je cca. 180 norkových vlasů na 1 oku
 • U trojrozměrných řas je cca. 270 norkových vlasů na 1 oku
 • U čtyřrozměrných řas je cca. 360 norkových vlasů na 1 oku

100% přírodní řasy z norkových vlasů. Nejlehčí řasy na trhu.

Velkou výhodou je podobnost vláken s přírodními řasami pro dokonalý finální efekt

Výhody tohoto prodlužování řas:

 • přirozený vzhled
 • možnost aplikace delších řas na vlastní kratší řasy
 • na dotyk jemné řasy jako vlastní
 • žádné mezery
 • absolutně nezatížené vlastní řasy
 • možnost aplikace i na spodní řasy

Pro aplikaci se používá norkový vlas: (100% PŘÍRODNÍ ŘASY, LUXUSNÍ, LEHKÉ, MAXIMÁLNĚ PŘIROZENÉ). Velmi jemné 100% přírodní řasy ze srsti norka sibiřského jsou jedinečným materiálem. Jsou charakteristické svou neskutečnou lehkostí a jsou dokonalou imitací lidských přírodních řas. Tyto přírodní řasy jsou ručně vyráběné ze 100% čisté norkové srsti ( Jsou vyčesávány ) . Jsou neuvěřitelně jemné, ultra lehké pro naprosto přirozený vzhled. Velkou výhodou je podobnost vláken s přírodní řasami pro dokonalý finální efekt.